Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Mazivo FinishLine Krytech Wax 120ml
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Mazivo FinishLine Krytech Wax 120ml

Značka:FINISHLINE
Katalog. číslo:528730
Naše cena: 219.00 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost: skladem
ks

Mazivo FinishLine Krytech Wax 120ml

Mazivo na bázi vosku FinishLine, nová vosková technologie Krytox®: maximum čistoty se suchým povrchem. Nemastná, nečistoty pohlcující tenká vrstva. Mazivo obsahuje DuPont Krytox® a M2 molybdenum prodlužující účinek a snižující koeficient tření. Speciální vosky zaručují maximum čistoty díky svému suchému povrchu a schopnosti zbavovat se nečistot. Nejlepší užití pro suchý a prašný terén. Mazivo FinishLine Krytech Wax je nejčistší, nejsušší a nejodolnější voskové mazivo.
Návod: Protřepte, naneste dostatečné množství na čistý řetěz, pro maximální efekt nechte zhruba 1 hod. zaschnout . Opakovaným používáním vzniká Krytox® základ, který prodlužuje délku mazacích intervalů. Ideální mazací interval po 3-5 hod. jízdy dle prašnosti.

Mazivo FinishLine Krytech Wax je skvělou volbou pro cyklisty, kteří vyžadují naprosto čistý řetěz. Mazivo na bázi vosku pronikne v tekutém stavu do čepů řetězu, zaschne a vytvoří na povrchu kluzký film Krytox® od firmy DuPont™. Po použití maziva FinishLine Krytech Wax je řetěz tichý a na povrchu naprosto suchý – nešpiní a odpuzuje nečistoty. KryTech™ je nutné aplikovat častěji než ostatní maziva Finish Line, řetěz není nutné mýt.

  • provedení: dávkovač
  • množství: 4 oz/120 ml

Mazivo na bázi vosku FinishLine Krytech Wax - najdete zde...

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.