Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Filtrovat dle
Filtrovat dle
Barva

THULE

Společnost Thule byla založena roku 1942 rodinou Thulinových, když Erik Thulin, milovník outdoorových sportů, opatřil štítkem s nápisem Thule udici, kterou navrhl a začal prodávat skandinávským rybářům. Krátce nato rozšířil výrobu o spony na pásek a další výrobky. Obchody vzkvétaly a zisky rok od roku rostly, což nebylo v tehdejším Švédsku nijak neobvyklé – společnost Thule však byla výjimečná.

V šedesátých letech se již rodina zakladatelů Thule, která řadu let působila v oblasti zpracování kovů, specializovala na produkty související s automobily a světlo světa spatřil první střešní nosič. Od té doby je společnost Thule stále úspěšnější a úspěšnější. Do své nabídky jsme zahrnuli nové produkty, jako například střešní boxy, a vstoupili jsme na nové trhy ve Velké Británii, Japonsku či Severní Americe. Vše ostatní je již skutečně historií. Thule je dnes světově nejuznávanější značkou v oboru.

Rodina Thulinových společnost Thule v roce 1979 prodala akciové společnosti Eldon. Společnost se i nadále rozvíjela, a to jak díky vlastní činnosti, tak prostřednictvím akvizicí (výroba přívěsů a střešních boxů). V roce 1999 Thule zakoupila privátní akciová společnost EQT, pod jejímž vedením se společnost Thule začala více orientovat na růst a zisk. V roce 2004 společnost převzala soukromá akciová společnost Candover, jež zajistila ještě rychlejší růst prostřednictvím akvizicí. V letech 2004 až 2007 se ke společnosti Thule připojilo jedenáct dalších společností, což ještě posílilo její pozici předního světového výrobce v oblasti přepravy sportovního vybavení a příslušenství. V roce 2007 společnost Thule znovu změnila majitele – zakoupila ji společnost Nordic Capital.

Zvoleným kritériím neodpovídají žádné položky.

Zobrazit panel o souborech cookie.