Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Termoprádlo Progress Dynamic

Termoprádlo PROGRESS Dynamic

Dynamic-ké termoprádlo od firmy Progress stvořené pro volnost pohybu. Jemnost, pružnost a pohodlí jsou synonyma tohoto vysoce funkčního termoprádla, které pro vás vyrábíme v letnízimní variantě.

Termoprádlo Progress Dynamic - letní

Lehké dynamické prádlo jsme vytvořili do teplého prostředí a také jako první prádlovou vstvu vhodnou pro vícečetné vrstvení do těžších podmínek. Letní extrémně pružný úplet je symbiózou vysoce funkčního polyesteru (88%) a elastického Spandexu (12%), takže je lehký, vzdušný a rychle odvádí pot.

Termoprádlo Progress Dynamic - zimní

Zimní dynamické termoprádlo Progress jsme vytvořili do chladného prostředí. Úplet zimního termoprádla je kombinací polyesteru (63%), bambusového uhlí (26%) a Spandexu (11%). Díky tomu je termoprádlo i při nízké hmotnosti hřejivé a rychleschnoucí. Prádlo Progress Dynamic je příjemně teplé, pružně poddajné a díky antibakteriálním vlastnostem bambusu taktéž velmi odolné vůči vzniku zápachu. Toto termoprádlo Progress je koncipováno jako první, případně v kombinaci s letním dynamicem jako jeden a půltá vrstva. Anatomické střihy, otvory na palec, ploché švy, to vše dělá zimní dynamic od Progressu v podstatě dokonalým!

Termoprádlo PROGRESS Dynamic -výprodej

Letní i zimní termoprádlo Progress DYNAMIC lze samozřejmě libovolně kombinovat a díky promyšleným střihům a plochým švům se tak stává ideálním základem funkčního oblečení muže i ženy sportovního ducha. Funkční termoprádlo Progress je vhodné pro dynamické aktivity v zimním mrazu i horku léta. Lehkost, funkce a pohodlí, které i námahu činí příjemnou.

Termoprádlo Progress Dynamic nabízíme zde...

Zobrazit panel o souborech cookie.