Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Rukavice GIRO BRAVO Red/black
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.

Rukavice GIRO BRAVO Red/black

Značka:GIRO
Katalog. číslo:815725
Naše cena: 699.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

VelikostDostupnost
skladem
pár

Pánské letní cyklo rukavice GIRO BRAVO Red/black

Cyklo rukavice Bravo se nacházejí na konci nabídky firmy Giro.

TŘÍDÍLNÁ DLAŇOVÁ ČÁST cyklo rukavice.

Jedinečná třídílná dlaňová část cyklo rukavice Giro umožňuje vašim rukám přirozený pohyb a maximální úroveň kontroly jízdy. Ochranná vrstva cyklo rukavic Giro zabraňuje nepříjemným pocitům tlaku při držení řídítek. Při navrhování každé části dlaňového dílu cyklo rukavice firma Giro vycházela z tvaru dlaně a jejího členění. Cyklo rukavice Giro napomohou jistotě úchopu, lépe ochrání vaše ruce, a přitom je při nošení téměř neucítíte. Při navržení palcového dílu cyklo rukavice byla použita technologie Super Fit™, která zaručuje pohodlí, volnost pohybu a jistotu úchopu pro bezpečné ovládání řídítek. Dlaňový díl s technologií Super Fit™ je stěžejní částí cyklo rukavice. Je ušit s důrazem na maximalizaci pohodlí bez nepříjemného tlačení při jízdě, které by mohlo být způsobeno shrnutím přebytečného materiálu. Tělo cyklo rukavice s technologií Super Fit™ bylo designováno s ohledem na potřebu přirozeného pohybu ruky v cyklo rukavici a zároveň nabízí dostatek pohodlí.

KŮŽE PITTARDS®

Při výrobě cyklo rukavic Giro je používána vysoce kvalitní kůže Pittards® WR100X. Její hlavní předností je tenká, a přitom pevná struktura. Při vydělávání kůže Pittards® je používán proces, při kterém kůže absorbuje jen malé procento vody, a díky tomu je odolnější vůči potu než jiné, i syntetické kůže. Nic není tak pohodlné a odolné jako pravá kůže. Rozdíl poznáte sami při prvním vyzkoušení cyklo rukavic Giro™.

TECHNOGEL®

Technogel® je polyuretanový materiál, který byl vyvinut pro použití ve zdravotnictví. Tento materiál byl vybrán pro své vynikající schopnosti přenosu tlaku. Pokud je Technogel® stlačen mezi řídítky a cyklo rukavicemi, jeho tvar se dokonale prostorově přizpůsobí tvaru jezdcovy ruky. Standardní materiály, které jsou používány jako výstelka, mají tendenci měnit tvar pouze v jednom směru, což způsobuje hromadění tlaku v oblastech přímého kontaktu. Výhody cyklo rukavic značky Giro s Technogelem®:

  • vynikající přenos tlaku (o 300 % lepší než při použití standardního gelu)
  • zvýšení pohodlí a ochrany před znecitlivěním rukou
  • vysoce účinný při pohlcování nárazů a vibrací (o 30 % dokonalejší než běžně používané gely) Technogel® neztvrdne a jeho vlastnosti se nezmění po velmi dlouhou dobu

Cyklo rukavice Giro, rukavice na kolo.

 

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.