Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

LIV DEVOTE 2 Terracotta 2022
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY

LIV DEVOTE 2 Terracotta 2022

Značka:LIV
Katalog. číslo:112xxx
Naše cena: 34499.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
únor/březen 2022
ks

VÍCE NEŽ POLOVINA CEST NA SVĚTĚ JE NEZPEVNĚNÝCH. A TO ZNAMENÁ NESPOČET PŘÍLEŽITOSTÍ PRO DOBRODRUŽSTVÍ NA ŠTĚRKU, LESNÍCH A POLNÍCH CESTÁCH I MALEBNÝCH VEDLEJŠÍCH SILNIČKÁCH. NOVÝ MODEL DEVOTE JE LEHKÝ A VŠESTRANNÝ DÁMSKÝ GRAVEL BIKE, KTERÝ BUDE DOKONALÝM NÁSTROJEM K PROZKOUMÁNÍ SILNIC A CEST, O KTERÝCH JSTE VŽDY PŘEMÝŠLELY, ALE NIKDY PO NICH NEJELY.

Nový dámský gravel bike Devote je kolo, které vašimi oblíbenými i dosud nepoznanými trasami hladce „propluje“ a budete se něm cítit pohodlně i po celém dni v sedle. Postaven je na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s celokarbonovou vidlicí (karbonový je i sloupek vidlice). Navržen je tak, aby perfektně kombinoval tuhost pro co nejvyšší efektivitu šlapání a poddajnost pro vysoký komfort a snadnou ovladatelnost kola. Pro vyšší pohodlí je tu sedlovka typu D-Fuse, která díky svému „D“ tvaru tlumí vibrace lépe než klasická kulatá sedlovka a jízda je tak mnohem pohodlnější. Vyššímu komfortu napomáhají také hodně nízko umístěné sedlové vzpěry. Stejnou technologií jako sedlovka jsou vyrobena také řídítka Contact XR D-Fuse, která pod zátěží mírně pruží - opět pro vyšší komfort (tato řídítka jsou na vyšším modelu Devote 1). Pro „čistý“ vzhled rámu nesmí chybět integrovaná sedlová objímka a naprostou samozřejmostí je také vnitřní vedení bowdenů. Zapletená kola Giant S-X2 Disc se otáčejí na nábojích s 12mm pevnými osami. U obou nabízených modelů jsou kola obuta do bezdušových plášťů o šířce 38c – kola jsou už rovnou z výroby v bezdušové úpravě (stačí jen aplikovat těsnící tmel). Na rámu jsou otvory až na tři košíky na lahev a také speciální úchyty pro přední i zadní nosič – to pro případ, že byste chtěly na kole cestovat i několik dnů.

  • RÁM: hliníkový ALUXX
  • VELIKOSTI: XS, S, M, ML, L, XL
  • VIDLICE: Advanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2
  • BRZDY: Shimano Sora, mechanické
  • KLIKY: FSA Vero Pro, 48/32 zubů
  • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Sora, převody 2x9
  • KOLA: Giant S-X2 Disc WheelSystem

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.