Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

GIANT TRANCE X ADVANCED PRO 29 1 Carbon/Metallic Black 2021

Značka:GIANT
Katalog. číslo:103047
Naše cena: 135999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
skladem
ks

ZCELA NOVÝ TRANCE X 29 JE URČEN PŘEDEVŠÍM PRO TY, KTEŘÍ NEJOBTÍŽNĚJŠÍ ČÁST TRAILU POVAŽUJÍ ZA SVOU OBLÍBENOU PASÁŽ. TENTO NOVÝ TRAILBIKE JE POSTAVENÝ NA ZÁKLADĚ OBLÍBENÉHO MODELU TRANCE 29, ALE PODLE HESLA „VÍCE ZDVIHU ZNAMENÁ VÍCE ZÁBAVY" PŘIDÁVÁ JEŠTĚ VÍCE ZDVIHU VPŘEDU I VZADU A MÁ TAKÉ NASTAVITELNOU GEOMETRII RÁMU POMOCÍ TZV. FLIP-CHIPU.

Úplně nový člen „rodiny“ Trance je postaven jak na hliníkovém rámu z naší vysoce kvalitní slitiny ALUXX SL tak na kompletně karbonovém rámu Advanced composite, který je zárukou toho, že rám bude velmi lehký, ale zároveň dostatečně tuhý a pevný. Horní vahadlo odpružení Maestro je karbonové pro vyšší tuhost i pevnost a zároveň nižší hmotnost (technologie Advanced Forged Composite). Geometrie kola je od základu navržena pro 29“ kola při dodržení všech standardů pro moderní trail bike. Oproti modelu Trance 29 je navýšen zdvih – vpředu ze 130 na 150 mm a vzadu ze 115 na 135 mm. To ale není vše – díky tzv. flip-chipu si můžete snadno upravit geometrii rámu pro váš styl jízdy nebo terén, jakým nejčastěji jezdíte. Úhel hlavové trubky můžete mít strmější (66,2 stupně) nebo položenější (65,5 stupně), úhel sedlové trubky je potom 77,9 nebo 77,2 stupně, což se projeví také na výšce středu šlapání (BB drop), která je buď 30 nebo 40 mm. Přímé uchycení tlumiče do horního vahadla (tzv. trunnion mount) přináší ještě vyšší citlivost odpružení a lepší útlum. Pokud jde o výbavu, Trance X 29 má vše, co na pořádném trail biku očekáváte – řazení 1x12 s širokým rozsahem převodů, zapletená bezdušová kola s širokými ráfky, výkonné 4-pístkové brzdy a pochopitelně i teleskopickou sedlovku s vnitřně vedeným bowdenem.

  • RÁM: Advanced Composite - celokrabonový rám včetně vahadla a zadní stavby, odpružení Maestro, zdvih 135 mm,zadní pevná osa 12X148mm (Boost)
  • VELIKOSTI: XS, S, M, L, XL
  • VIDLICE: FOX 36 Performance Elite, FIT4, zdvih 150 mm, Boost pevná osa 15x110 mm (Kabolt), 44 mm offset
  • TLUMIČ: FOX Float DPX2 Performance, Trunion Mount
  • BRZDY: Sram G2 R 4-pístkové
  • KLIKY: TruVativ Descendant 6k Eagle, převodník 30z
  • PŘEHAZOVAČKA: Sram GX Eagle, 12-ti rychlostní
  • KOLA: Giant TRX-1 29, karbonové ráfky
  • SEDLOVKA: Giant Contact SL Switch, teleskopická
 

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.