Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

GIANT TCR ADVANCED PRO 1 DISC Black diamond/matte panther 2022
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY

GIANT TCR ADVANCED PRO 1 DISC Black diamond/matte panther 2022

Značka:GIANT
Katalog. číslo:112xxx
Naše cena: 107999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
únor/březen 2022
ks

MODELY TCR ADVANCED PRO JSOU URČENY NEJEN NA ZÁVODY, ALE I VÝKONNOSTNÍM JEZDCŮM. KTEŘÍ SICE NEJEZDÍ NA ČAS, ALE PŘESTO VYŽADUJÍ RYCHLÉ KOLO SE ZÁVODNĚ LADĚNOU GEOMETRIÍ. ZCELA NOVÉ TCR DISC JE LEHČÍ NEŽ PŘEDCHOZÍ GENERACE LEGENDÁRNÍHO SILNIČNÍHO KOLA. MODELY TCR JSOU V NABÍDCE TAKÉ VE VERZÍCH S RÁFKOVÝMI BRZDAMI.

Nové a radikálně vylepšené modely TCR Advanced Disc jsou postaveny na karbonových rámech Advanced Composite. Při výrobě těchto rámů používáme některé z technologií rámů nejvyšší třídy Advanced SL, aby i zde bylo dosaženo vynikajícího poměru tuhosti a hmotnosti. A nechybí ani ostře tvarovaná sedlovka Variant (zde ovšem není integrovaná), která je navržená tak, aby minimalizovala odpor vzduchu, snížila hmotnost rámu a zároveň zvýšila váš komfort. Typickým znakem všech kol řady TCR je osvědčená geometrie Compact Road, která přináší nejen úsporu hmotnosti, ale také vyšší tuhost a lepší jízdní vlastnosti, zejména pak lepší ovladatelnost kola. Nové TCR Advanced Disc se může pochlubit dříve nedosažitelným poměrem tuhosti a hmotnosti, což se projeví hlavně v prudkých stoupáních, jejichž zdolávání bude snadnější, nebo také ve spurtech, kdy kolo musí maximálně efektivně využít veškerou energii, kterou ze sebe vydáte. Zmínit je třeba také nové aerodynamické profily na hlavové trubce, dolní rámové trubce a vidlici. Zlepšení aerodynamických vlastností obvykle znamená zvýšení hmotnosti. Abychom se tomuto vyhnuli a zachovali hmotnost na co nejnižší hodnotě, pro výrobu rámu používáme nové špičkové materiály, precizní řezání jednotlivých dílů karbonu provádí laser a při skládání těchto dílů využíváme pokročilé robotické technologie. Mezi další důležitá vylepšení patří větší prostor v rámu a vidlici, aby se vešly pneumatiky až o rozměru 32 mm. Označení „Disc“ znamená použití kotoučových brzd, které poskytují vyšší brzdný účinek za všech podmínek. Třmeny brzd jsou upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat-mount, potřebnou tuhost zajišťují 12mm pevné osy. Pro lepší jízdní vlastnosti a zároveň menší riziko defektu jsou použity bezdušové pláště.

  • RÁM: Advanced Composite
  • VELIKOSTI: XS, S, M, ML, L, XL
  • VIDLICE: Advanced Composite, karbonový sloupek OverDrive
  • BRZDY: Shimano Ultegra, hydraulické
  • KLIKY: Shimano Ultegra, převodníky 52/36
  • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Ultegra, 11 rychlostí
  • KOLA: Giant SLR-1 42 Carbon Disc WheelSystem (výška ráfků 42 mm), 12mm pevné osy

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.