Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

GIANT DEFY ADVANCED 1 Carbon/Starry night 2022
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY

GIANT DEFY ADVANCED 1 Carbon/Starry night 2022

Značka:GIANT
Katalog. číslo:112xxx
Naše cena: 71999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
únor/březen 2022
ks

SILNIČNÍ MODELY DEFY ADVANCED (PRO), KTERÉ JSME OPĚT VYLEPŠILI PRO JEŠTĚ VYŠŠÍ KOMFORT, JSOU IDEÁLNÍ KOLA (NEJEN) DO ČESKÝCH PODMÍNEK – NABÍZEJÍ TOTIŽ PŘEDEVŠÍM VYSOKOU MÍRU POHODLÍ, KTEROU NA NAŠICH ROZBITÝCH SILNICÍCH URČITĚ OCENÍTE, ZEJMÉNA PAK PŘI HODNĚ DLOUHÝCH VYJÍŽĎKÁCH. DEFY VÁS ALE PŘEKVAPÍ I RYCHLOSTÍ VE STOUPÁNÍCH A TUHOSTÍ VE SPRINTECH.

Modely Defy ve srovnání s řadou TCR mají pro pohodlný vytrvalostní posed mírně prodloužený rozvor a nepatrně zvýšenou hlavovou trubku. Vyšší komfort zajišťují také velmi tenké a ploché sedlové vzpěry na zadní stavbě a karbonová sedlovka D-Fuse ve tvaru D, která pomáhá tlumit vibrace. Kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu, u všech modelů najdete také 12mm pevné osy, které zajišťují potřebnou tuhost, a moderní ploché brzdové úchyty flat-mount. Modely označené „Pro“ jsou vybaveny celokarbonovou vidlicí se sloupkem OverDrive 2 a také senzorem RideSense Bluetooth pro bezdrátový přenos informací o rychlosti a kadenci do kompatibilního cyklopočítače. U ostatních modelů mají vidlice hliníkový sloupek OverDrive a senzor RideSense je možné doplnit. Defy jsou také osazeny bezdušovými koly a plášti Giant Gavia AC 1 (v rozměru 700x28c) s cílem minimalizovat riziko defektu a současně zlepšit jízdní vlastnosti (možno použít pláště až do rozměru 32c).

  • RÁM: Advanced Composite, karbonová sedlovka D-Fuse
  • VELIKOSTI: XS, S, M, ML, L, XL
  • VIDLICE: Advanced Composite, karbonový sloupek OverDrive
  • BRZDY: Shimano Ultegra, hydraulické
  • KLIKY: Shimano FC-RS510, převodníky 50/34 zubů
  • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Ultegra, 11 rychlostí
  • KOLA: Giant P-R2 disc, tubeless ready
  • PLÁŠTĚ: Giant Gavia Fondo 1, 700x32, bezdušové, skládací

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.