Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

LIV VALL-E+ 1 Fanatic teal 2022
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY

LIV VALL-E+ 1 Fanatic teal 2022

Značka:LIV
Katalog. číslo:123xxx
Naše cena: 87999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
únor/březen 2022
ks

NOVÁ ŘADA MODELŮ VALL-E+ JE NYNÍ VE VELIKOSTECH XS A S NA 27,5" KOLECH ZATÍM CO VĚTŠÍ VELIKOSTI M A L JSOU NA VĚTŠÍCH 29". STAČÍ ZAPNOUT ELEKTRICKÝ POHON, OPŘÍT SE DO PEDÁLŮ A DOBRODRUŽSTVÍ MŮŽE ZAČÍT!

Hliníkový rám ALUXX SL s pohodlnou dámskou geometrií je navržen pro integrovanou baterii EnergyPak Smart umístěnou zespodu dolní rámové trubky, kam se pohodlně vešlo 500 Watthodin kapacity baterie. A díky tomu, že baterie je umístěná zespodu, tak na horní části spodní rámové trubky můžete mít košík s lahví. Středový motor Giant SyncDrive Sport Yamaha přináší vysoký točivý moment 70 Nm a vybaven je režimem Smart Assist, což je plně automatické nastavení výše podpory motoru (podpora je až 350 %). Volba jízdního režimu (na výběr jich máte 5 + režim automatický) se provádí na ovládací jednotce Giant RideControl ONE, kterou máte hned po ruce u levé rukojeti. Chybět nesmí funkce walk assist, což je režim dopomoci při vedení kola za chůze.

PŘIZPŮSOBENÍ ASISTENCE MOTORU

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony Android a iOS nabízí majitelům elektrokol Giant a Liv spoustu užitečných funkcí. Díky aplikací RideControl máte možnost upravit si základní nastavení motoru podle vašich preferencí. Přesněji řečeno, můžete si upravit výši asistence motoru ve všech pěti jízdních režimech, aby každý režim nejlépe vyhovoval vašemu stylu jízdy a terénu, ve které nejčastěji jezdíte. V praxi to znamená, že si můžete vybrat mezi silnějším a „agresivnějším“ výkonem nebo si konkrétní jízdní režim nastavit pro klidnější, pohodlnější jízdu – je to jen na vás. Každé elektrokolo Giant a Liv má z výroby motor ve standardním (továrním) nastavení, které lze upravit prostřednictvím aplikace RideControl.

  

ELEKTROKOLA GIANT E+ / JAK TO FUNGUJE:
Na ovládání RideControl (1) zvolíte jeden z pěti stupňů výkonu (Boost, Sport+, Sport, Normal, Economy) a můžete vyrazit. Přídavný elektrický pohon se díky senzoru síly PedalPlus (2) zapne, jakmile začnete šlapat. Tato informace je přenesena do mozku celého systému – řídící jednotky I2 (3), která vyšle požadavek na odpovídající množství energie do lithiové baterie EnergyPak (4). Následně je energie převedena do motoru SyncDrive (5), který se plynule zapne a pomůže vám jet rychleji a dále, než jste dosud byli zvyklí. Dojezd závisí na modelu kola, jízdních podmínkách (kopcovitý nebo rovinatý terén), síle vašeho šlapání a zvoleném stupni výkonu, pohybuje se od 65 do 100 km na jednu baterii EnergyPak.

 • RÁM: ALUXX SL Aluminum
 • VELIKOSTI: XS, S, M, L
 • VIDLICE: SR Suntour XCR 34 Air LO-R, pružinová, zdvih 120 mm, sloupek OverDrive, Boost pevná osa 15x110 mm
 • BRZDY: Shimano MT400, hydraulické, kotouče 180/160 mm
 • KLIKY: FSA, forged Alloy minimal Q-factor, 36T Steel Direct Mount ring
 • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Deore Shadow, 12-ti rychlostní
 • RÁFKY: Giant XCT 27,5 nebo 29", Tubeless ready, 25mm aluminum, optimalizované pro e-biky
 • MOTOR: Giant SyncDrive Sport, powered by YAMAHA, 70 Nm, 250 W
 • SENZOR: Giant PedalPlus, 6-sensorová technologie
 • BATERIE: Giant EnergyPak 500 Wh, 36 V, 13,8 Ah, Li-Ion
 • OVLÁDACÍ JEDNOTKA: Giant RideControl Dash, ovládání součásti gripu, funkce walk assist, mikro USB konektor
 • DOPLŇKY: Giant EnergyPak 6A rychlonabíječka baterie

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.