Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

LIV TEMPT-E+ 1 Figuier 2022
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY

LIV TEMPT-E+ 1 Figuier 2022

Značka:LIV
Katalog. číslo:123XXX
Naše cena: 71999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

Výška rámuDostupnost
únor/březen 2022
únor/březen 2022
ks

CENOVĚ DOSTUPNĚJŠÍ VARIANTA MODELU VALL-E+ NEZTRATILA TÉMĚŘ NIC Z PŘEDNOSTÍ DRAŽŠÍHO VYŠŠÍHO MODELU A BUDE VAŠÍ „VSTUPENKOU“ DO SVĚTA NEOMEZENÝCH CYKLISTICKÝCH ZÁŽITKŮ. STAČÍ ZAPNOUT ELEKTRICKÝ POHON, OPŘÍT SE DO PEDÁLŮ A DOBRODRUŽSTVÍ MŮŽE ZAČÍT!

Modely Tempt-E+ využívají motorů SyncDrive Core Yamaha s 5 režimy dopomoci. Velikost kol je daná v závislosti na velikosti rámu, menší SX a S velikosti jsou na 27,5" kolech a větší velikosti M a S jsou na 29". Díky 6-senzorové technologii PedalPlus je projev motoru velmi přirozený a na sílu vašeho šlapání reaguje okamžitě. Přesné informace o zbývající kapacitě baterie poskytuje multifunkční počítač RideControl. Ovládání tohoto počítače je součástí levé rukojeti, nechybí funkce walk assist, která usnadní manipulaci s kolem ve chvíli, kdy jej potřebujte vést za chůze. Širší ráfky a pláště (rozměr 2.4“) jsou zárukou toho, že jízda v terénu bude pohodlná, zábavná i bezpečná. O terénní nerovnosti se postará odpružená vidlice se zdvihem 100 mm, samozřejmostí jsou také hydraulické kotoučové brzdy. Kromě 5 režimů výkonu je tu i funkce takzvaného automatického řazení přípomocí, díky které v terénu nemusíte řešit jakou přípomoc zvolit. Kolo Vám ji zvolí automaticky podle toho jakou silou šlapete do pedálů.

PŘIZPŮSOBENÍ ASISTENCE MOTORU

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony Android a iOS nabízí majitelům elektrokol Giant a Liv spoustu užitečných funkcí. Díky aplikací RideControl máte možnost upravit si základní nastavení motoru podle vašich preferencí. Přesněji řečeno, můžete si upravit výši asistence motoru ve všech pěti jízdních režimech, aby každý režim nejlépe vyhovoval vašemu stylu jízdy a terénu, ve které nejčastěji jezdíte. V praxi to znamená, že si můžete vybrat mezi silnějším a „agresivnějším“ výkonem nebo si konkrétní jízdní režim nastavit pro klidnější, pohodlnější jízdu – je to jen na vás. Každé elektrokolo Giant a Liv má z výroby motor ve standardním (továrním) nastavení, které lze upravit prostřednictvím aplikace RideControl.

  

ELEKTROKOLA GIANT E+ / JAK TO FUNGUJE:
Na ovládání RideControl (1) zvolíte jeden z pěti stupňů výkonu (Boost, Sport+, Sport, Normal, Economy) a můžete vyrazit. Přídavný elektrický pohon se díky senzoru síly PedalPlus (2) zapne, jakmile začnete šlapat. Tato informace je přenesena do mozku celého systému – řídící jednotky I2 (3), která vyšle požadavek na odpovídající množství energie do lithiové baterie EnergyPak (4). Následně je energie převedena do motoru SyncDrive (5), který se plynule zapne a pomůže vám jet rychleji a dále, než jste dosud byli zvyklí. Dojezd závisí na modelu kola, jízdních podmínkách (kopcovitý nebo rovinatý terén), síle vašeho šlapání a zvoleném stupni výkonu, pohybuje se od 65 do 100 km na jednu baterii EnergyPak.

 • RÁM: ALUXX SL Aluminum
 • VELIKOSTI: XS / S - 27,5" , M / L - 29"
 • VIDLICE: SR Suntour XCR 32 Coil  27,5/29, zdvih 100 mm
 • BRZDY: Tektro HD-M280, hydraulické, kotouče 160/180 mm
 • KLIKY: FSA Comet E-bike, minimal Q-factor, 36T Steel Direct Mount ring
 • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Deore, 10-ti rychlostní
 • RÁFKY: Giant AM (27,5" nebo 29" v závislosti na velikosti rámu), Tubeless ready, 25mm aluminum, optimalizované pro e-biky
 • MOTOR: Giant SyncDrive Core, powered by YAMAHA, 50 Nm, 250 W
 • SENZOR: Giant PedalPlus, 6-sensorová technologie
 • BATERIE: Giant EnergyPak 500 Wh, 36 V, 13,8 Ah, Li-Ion
 • OVLÁDACÍ JEDNOTKA: Giant RideControl Dash, ovládání součásti gripu, funkce walk assist, mikro USB konektor
 • DOPLŇKY: Giant EnergyPak 4A rychlonabíječka baterie

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.