Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

GIANT TRANCE X E+ 1 Pro 29 Polish Silver Black 2021
Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
VÝPRODEJ -9%

GIANT TRANCE X E+ 1 Pro 29 Polish Silver Black 2021

Značka:GIANT
Katalog. číslo:123120
Původní cena: 159999.00 vč. DPH
Naše speciální cena: 144999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%
SLEVA:9%

Výška rámuDostupnost
skladem
ks

ZCELA NOVÝ, CELOODPRUŽENÝ MODEL TRANCE E+ - DOSTAL ODPRUŽENÍ MAESTRO, 29" KOLA  A INTEGROVANOU BATERII, DÍKY KTERÉ TĚŽKO POZNÁTE, ŽE SE JEDNÁ O ELEKTROKOLO. BIKE JE URČENÝ PŘEDEVŠÍM NA JÍZDU V NÁROČNÉM TERÉNU, KDE VÁM POMŮŽE VYJET I TY NEJPRUDŠÍ "STOJKY" A DOLŮ Z KOPCE PAK NABÍDNE SPOUSTU ZÁBAVY.

Hliníkový rám z materiálu ALUXX SL má odpružení Maestro se zdvihem 140 mm, uchycením tlumiče Trunnion Mount a karbonovým horním vahadlem. Kolo má již standartně Boost osy vpředu i vzadu, které přinášejí vyšší tuhost kola jako celku, širší zadní osa navíc zlepšuje řetězovou linku pro přesnější řazení. Výkonný středový motor Giant SyncDrive Yamaha (80 Nm) si bere energii z lithiové baterie Giant EnergyPak 625 Wh, která je nově integrována do spodní rámové trubky. Nabíjení je možné po jejím vyjmutí z rámu nebo přímo v kole. Okamžitou odezvu na vaše šlapání a efektivní distribuci energie z baterie zajistí 6-senzorová technologie Giant PedalPlus. Kromě 5 režimů výkonu je tu i funkce takzvaného automatického řazení přípomocí, díky které v terénu nemusíte řešit jakou přípomoc zvolit. Kolo Vám ji zvolí automaticky podle toho jakou silou šlapete do pedálů. Všechny modely jsou vybaveny také teleskopickou sedlovkou s vnitřně vedeným bowdenem ovládací páčky.

PŘIZPŮSOBENÍ ASISTENCE MOTORU

Aplikace Giant RideControl pro chytré telefony Android a iOS nabízí majitelům elektrokol Giant a Liv spoustu užitečných funkcí. Díky aplikací RideControl máte možnost upravit si základní nastavení motoru podle vašich preferencí. Přesněji řečeno, můžete si upravit výši asistence motoru ve všech pěti jízdních režimech, aby každý režim nejlépe vyhovoval vašemu stylu jízdy a terénu, ve které nejčastěji jezdíte. V praxi to znamená, že si můžete vybrat mezi silnějším a „agresivnějším“ výkonem nebo si konkrétní jízdní režim nastavit pro klidnější, pohodlnější jízdu – je to jen na vás. Každé elektrokolo Giant a Liv má z výroby motor ve standardním (továrním) nastavení, které lze upravit prostřednictvím aplikace RideControl.

  

ELEKTROKOLA GIANT E+ / JAK TO FUNGUJE:
Na ovládání RideControl (1) zvolíte jeden z pěti stupňů výkonu (Boost, Sport+, Sport, Normal, Economy) a můžete vyrazit. Přídavný elektrický pohon se díky senzoru síly PedalPlus (2) zapne, jakmile začnete šlapat. Tato informace je přenesena do mozku celého systému – řídící jednotky I2 (3), která vyšle požadavek na odpovídající množství energie do lithiové baterie EnergyPak (4). Následně je energie převedena do motoru SyncDrive (5), který se plynule zapne a pomůže vám jet rychleji a dále, než jste dosud byli zvyklí. Dojezd závisí na modelu kola, jízdních podmínkách (kopcovitý nebo rovinatý terén), síle vašeho šlapání a zvoleném stupni výkonu, pohybuje se od 65 do 100 km na jednu baterii EnergyPak.

 • RÁM: ALUXX SL Aluminum, odpružení Maestro, zdvih 140mm, karbonové horní vahadlo
 • VELIKOSTI: S, M, L, XL
 • VIDLICE: Fox 36 Float Performance Elite, 150 mm, EVOL, Fit 4 Damper, Sweep adjust, Boost 110x15QR
 • TLUMIČ: FOX Float DPX2 Performance EVOL Large Volume sleeve, Trunnion mount
 • BRZDY: Shimano Deore XT, 4 pístkové, 203mm kotouče
 • KLIKY: Praxis Wave 36 zubů (vysoce kvalitní ocel 4130, za studena kovaná), vodítko řetězu MRP 1X
 • PŘEHAZOVAČKA: Shimano XTR Shadow+, 12 rychlostí
 • KOLA: Giant e-TR1 29 Wheelsystem, 30 mm vnitřní šířka, Boost pevné osy 110x15mm a 148x12mm
 • SEDLOVKA: Giant Contact Switch, teleskopická, ovládání z řídítek
 • MOTOR: Giant SyncDrive Pro, powered by YAMAHA, 80 Nm, 250 W
 • SENZOR: Giant PedalPlus, 6-sensorová technologie
 • BATERIE: EnergyPak Plus range extender compatible
 • OVLÁDACÍ JEDNOTKA: Giant RideControl ONE, ovládání součásti gripu, funkce walk assist, mikro USB konektor
 • DOPLŇKY: Giant EnergyPak 6A rychlonabíječka baterie

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.