Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

BIANCHI E-SUV ADVENTURE

Značka:Bianchi
Katalog. číslo:123xxx
Naše cena: 179990.00 Kč vč. DPH
DPH:21%
Barva:Černá
Tyrkysová

Výška rámuDostupnost
info na tel.
info na tel.
info na tel.
ks

BIANCHI E-SUV ADVENTURE GX EAGLE 1X12SP CM - Black/CK16 Matt

Adventure je terénní e-SUV ideální pro jízdu na různých cestách včetně městských a to i za zhoršených světelných podmínek. Kolo má 150 mm zdvih vpředu i vzadu, kola o velikosti 27,5" vzadu a 29" vpředu, o pohon se stará sada Sram GX Eagle 1x12sp. Model e-SUV Adventure je vybaven integrovanými předními, bočními a zadními světly.

Pojem člověk a stroj dosahuje nového spojení díky novému modelu Bianchi e-SUV, vzrušující e-MTB s 720 Wh baterií a integrovanými světly ztělesňuje spojení stylu a poslání. Bianchi e-SUV je nová generace e-kol navržená s ohledem na spojení s uživatelem. „E-SUV“ znamená elektrické sportovní užitkové kolo. Je to kolo, které ztělesňuje Bianchi Lif-E, program elektrické inteligence - mobilita, bezpečnost a svoboda. S myšlenkou vytvořit novou generaci e-kol, Bianchi nechalo vyniknout design, integraci a funkčnost. Konstrukce systému Bianchi e-SUV je vysoce inovativní. Celokarbonový rám ukazuje nesouměrně tvarované trojúhelníky, inspirované jedinečným tvarem Dolomit, které vytvářejí spojení mezi přírodou a technologií. Řídítka Bianchi e-SUV jsou navržena jako jediný lehký karbonový prvek s integrovaným kabelovým systémem. Konstrukce řídítek může být rozšířena o další řídicí systémy, jako je GPS a indikace baterie. Bianchi e-SUV je napájeno plně integrovanou baterií s kapacitou 720 Wh. Kryt baterie je vybaven jedinečným chladicím systémem inspirovaným samostatně větranými fasádami v moderní architektuře. Funguje to jako vzduchový svislý kanál, který zabraňuje přehřátí motoru a baterie. Sání umožňuje přívod čerstvého vzduchu shora. Čerstvý vzduch proudí přes vnitřní potrubí nad baterií a odchází zespod. Tento tok funguje jako vakuový systém a snižuje teplo jak baterie, tak motoru. Důraz kladený na bezpečnost a pohodu jezdce je klíčem k projektu Bianchi Lif-e. S ohledem na to jsme vyvinuli nový e-SUV s integrovanými předními, bočními a zadními led světly, navrženými ve spolupráci se společností Spanninga. Výhodou je lepší viditelnost v noci a možnost vidět a být vidět za zhoršených světelných podmínek při jízdě v horách nebo ve městě. Kromě zajištění estetické výhody, asymetrické karbonové kyvné rameno zabraňuje poškození řetězu a odstraňuje hluk řetězu klepajícího o rám.

Děláme vše pro to, aby veškeré údaje na tomto webu byly správné a aktuální. Přesto si ale musíme vyhradit právo na případné změny specifikací, barveného provedení a cen, a to bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení.

Elektrokola Bianchi, e-bike E-SUV.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.