Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Přilba GIRO CHRONICLE MIPS Mat black/gloss black

Značka:GIRO
Katalog. číslo:526197
Naše cena: 2999.00 Kč vč. DPH
DPH:21%

velikostDostupnost
skladem
ks

Cyklistická řilba GIRO CHRONICLE MIPS Mat black/gloss black

Přilba Chronicle MIPS je skvělá, když se vyjížďka skládá z technických sjezdů a náročných stoupání, přilba Chronicle MIPS vám poskytne nezbytnou ochranu a komfort. Design vychází z prémiové dámské přilby Montara a nabízí většinu klíčových vlastností: kompaktní tvar, rozsáhlou ochranu zátylku a nastavitelný štítek kompatibilní s motokrosovými brýlemi. Navíc je vybavena technologií MIPS, která může poskytnout zvýšenou ochranu v určitých typech nárazů. 
MIPS JE POHYB - POKROK VE VÝVOJI CYKLISTICKÝCH PŘILEB
Všechny přilby Giro jsou designovány tak, aby pohltily co nejvíce energie při nárazu, a splňují platnou evropskou normu: EN 1078. Cílem nové technologie MIPS je eliminovat rotační síly, které působí na hlavu v případě pádu. Při nárazu pod jakýmkoliv úhlem systém MIPS umožní, aby se EPS skořepina přilby pootočila nezávisle okolo hlavy jezdce. Přestože je tento pohyb pouze v řádu několika milimetrů, věříme, že technologie MIPS výrazně snižuje množství rotační síly, která by jinak mohla být přenesena až na mozek.
CO JE MIPS (Multidirectional Impact Protection System) a jak funguje?
MIPS je kluzká vložka mezi EPS skořepinou (tělem přilby) a vnitřními výstelkami. V případě nárazu pod úhlem (například když zachytíte hlavou o větev) se EPS skořepina přilby protočí o několik milimetrů po MIPS vrstvě, a uchrání tak hlavu a mozek před prudkým rotačním trhnutím.

Cyklistické přilby GIRO, přilba na vaše enduro kolo.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.