Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Brašna SportArsenal art.599

Značka:SPORTARSENAL
Katalog. číslo:522162
Naše cena: 649.00 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost: skladem
Barva:Černá
Šedá
ks

Cyklo brašna na nosič SportArsenal art.599

Speciální a náročná cykloturistika se přirozeně pojí s dlouhými trasami a přespáváním ve stanu či v přírodě. Nasnadě pak je přirozená otázka - co se spacákem? A co se stanem? Jak je připevnit na kolo? Gumicukem na nosič? Kdo někdy vyzkoušel, jistě ví, že to není ideální možnost. Řešení nabízí spacáková brašna na zadní nosič od Sport Arsenal, do které se vám snadno vejde spacák, stan či jiný objemný náklad.

Brašna se skládá ze základní velké kapsy s vnitřní plastovou výstuhou a z bočních dvou kapes na cyklistické lahve. Na boku brašny jsou také umístěny dvě boční odnímatelné kapsy na zip, do kterých můžete snadno uschovat drobnosti, které chcete mít vždy na dosah. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena - PAD/PVC - může také nabídnout voděvzdornost; při mrholení vám tedy spacák jen tak nepromokne a nabízená ochrana vám dopřeje čas navíc k zajištění nákladu proti dešti.

Základní objem brašny je celých 22 litrů, je ale možné jej přizpůsobit zrovna převáženému nákladu pomocí zipu a na vrchu tašky umístěnému gumicuku, který umožňuje připevnit další převážené potřeby. Na nosič je samotná brašna přichycena pomocí suchých zipů pevně ji držícími na místě. Po doražení do bodu určení je proto snadno odjímatelná a díky integrovanému ramennímu popruhu je navíc zajištěn i její snadný přenos.

Cyklo brašna SportArsenal, cyklistická brašna na zadní nosič.

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.