Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu adroit@email.cz.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Kontrola proti spamu:

captcha Zkusit jiný obrázek

Opište prosím text z obrázku:

Blatník SKS SpeedRocker 28" for Gravel

Značka:SKS
Katalog. číslo:529064
Hmotnost položky:0.408 kg
Naše cena: 1449.00 Kč vč. DPH
DPH:21%
Dostupnost: skladem
Barva:Černá
pár

Sada blatníků na kolo SKS SpeedRocker 28" for Gravel

SKS Germany set blatníků SpeedRocker 28" je vyvinut speciálně pro cyklokrosová a gravel kola, cestovatelské speciály, a silniční kola s širšími plášti v rozmezí 32 až 42 mm. Speedrocker nabízí výbornou stabilitu usazení na nejdrsnějších cestách a zároveň poskytuje optimální ochranu za všech podmínek.

Přední blatník je tvořen spoilerem, který je před vidlicí a zabraňuje stříkání vody před cyklistu, a zadní částí, která zachytává stříkající vodu a bláto od kola. Zadní blatník využívá inovativní vysunovací nástavec pro větší ochranu u sedlové trubky a vše je pevně uchyceno na rámu pomocí nového gumového upevňovacího systému, který sedí na většinu rámů, včetně integrovaných vybrání pro brzdy nebo vedení kabeláže.

SpeedRocker představuje nový vzhled vzpěr ESC Vario Safety System. Pevné, ale lehké, černé eloxované hliníkové vzpěry jsou navrženy širší než obvykle, pro dostatečný prostor mezi nimi. To dodává blatníkům SpeedRocker nejen elegantní celkový vzhled, ale také maximalizuje prostor mezi pláštěm a blatníkem.

Blatníky na kolo SKS, plastové profi blatníky.

 

 

Zpět na předchozí stránku.

Zobrazit panel o souborech cookie.